Karkasinių namų statyba
Informacija telefonu: +370 618 30498

INETA-I

Projekto informacija


    "INETA-1" tai nedidelis, 1 aukšto su mansarda ir stogine automobiliui, be rūsio, sodo namas (iki 80 kv. m.), skirtas 4 asmenų šeimai. Gali būti skirtas ir nuolatiniam gyvenimui.
     Pirmame aukšte yra svetainė (ar gyvenamasis kambarys) su židiniu iš kurios pro vitrininius langus atsiveria vaizdas į kiemą ir iš kurios patenkama į dengtą terasą, atskira virtuvės patalpa su trimis stumdomomis durimis, kad jos erdvę būtų galima apjungti su svetainės erdve, koridorius su laiptais į mansardą, katilinė ir vonios kambarys su WC. Mansardiniame aukšte numatyti trys miegamieji kambariai ir koridorius, du dengti balkonai. Mansardos eksplikacijoje gyvenamųjų patalpų plotas skaičiuojamas 1. 60 m. aukštyje nuo grindų (mansardos plano pjūvis taip pat darytas 1.60 m. aukštyje nuo grindų, kur sienos nuožulnios).  Realiai gyv. kambario nr. 2 grindų plotas- 8.82 m2, kambario nr. 3 grindų plotas- 13.95 m2, miegamojo nr. 4 grindų plotas- 17.43 m2 (t. y. lovos mansardos plane pavaizduotos prie vertikalių lauko sienų, todėl matomos tik dalinai).
     Pastatas - tradicinės architektūros, dvišlaičiu stogu. Kaminai - Schiedel (arba Fibo) kaminų ir ventiliacinės sistemos.
     Fasadų apdaila: medinių ar ba fibrocementinių (įmituojančiu mediena) dailylenčių. Pastato stogas - RUUKKI plieninės čerpinio profilio dangos arba keraminių čerpių.
     Šiam sodo namui statyti mėgėjiško sodo sklype nereikalingas statybos leidimas. Pagal STR'ą projektas turi būti paruoštas diplomuoto architekto. Statant namelį reikia išlaikyti normatyvinius atstumus nuo sklypo ribos, priešgaisrinius atstumus.


Sodo namas (iki 80 kv. m.) Projekto autorius O. Vasiliauskas. Tel.: +370 610 87510
 
el. paštas: oskaras.vasiliauskas@gmail.com