Karkasinių namų statyba
Informacija telefonu: +370 618 30498

VASARĖ - II

Projekto informacija


"VASARĖ - II" tai nedidelis, 1 aukšto su stogine automobiliui, be rūsio, sodo namas (iki 80 kv. m.),  - 4 asmenų šeimai. Gali būti skirtas ir nuolatiniam gyvenimui.

Pirmame aukšte yra svetainė (ar gyvenamasis kambarys) sujungta su virtuvės ir valgomojo patalpa iš kurios pro vitrininius langus atsiveria vaizdas į kiemą ir iš kurios patenkama į terasą, taip pat suprojektuoti trys miegamieji kambariai, katilinė ir kt. patalpos. 
Pastatas - tradicinės architektūros, šlaitiniais stogais. Kaminai - Schiedel (arba Fibo) kaminų ir ventiliacinės sistemos. Minimalus sklypo dydis - 22 x 21 m.

Fasadų apdaila: reljefinio tinko ir fibrocementinių (įmituojančiu mediena) arba medinių dailylenčių, cokolis - tinkas , kolonos - plytų mūro. Pastato stogas - RUUKKI plieninės čerpinio profilio dangos.

Šiam sodo namui statyti mėgėjiško sodo sklype nereikalingas statybos leidimas.Pagal STR'ą  projektas turi būti paruoštas diplomuoto architekto.  Statant namelį reikia išlaikyti atstumus nuo sklypo ribos, priešgaisrinius atstumus.


Projekto autorius Oskaras Vasiliauskas. Tel.: +370 610 87510,

el. paštas: oskaras.vasiliauskas@gmail.com