Karkasinių namų statyba
Informacija telefonu: +370 618 30498

VENTA-I

Projekto informacija


"VENTA - I" tai nedidelis, 1 aukšto su stogine automobiliui, be rūsio, sodo namas (iki 80 kv. m.),  - 4 asmenų šeimai. Gali būti skirtas ir nuolatiniam gyvenimui.
     Pirmame aukšte yra svetainės - valgomojo patalpa sujungta su virtuve. Iš svetainės - valgomojo pro vitrininius langus atsiveria vaizdas į kiemą ir iš kurios patenkama į terasą, taip pat suprojektuoti trys miegamieji kambariai, katilinė ir kt. patalpos.
     Pastatas - tradicinės architektūros, šlaitiniais stogais. Kaminai - Schiedel (arba Fibo) kaminų ir ventiliacinės sistemos. Minimalus sklypo dydis - 28,90 x 17,31 m.
     Fasadų apdaila: klijuojamų klinkerio plytelių, reljefinio tinko ir fibrocementinių (įmituojančiu mediena) arba medinių dailylenčių, cokolis - tinkas , kolonos - medinės. Pastato stogas - RUUKKI plieninės čerpinio profilio dangos.
     Šiam sodo namui statyti mėgėjiško sodo sklype nereikalingas statybos leidimas. Pagal STR'ą projektas turi būti paruoštas diplomuoto projektuotojo. Statant namelį reikia išlaikyti normatyvinius atstumus nuo sklypo ribos, priešgaisrinius atstumus.


Sodo namas (iki 80 kv. m.) Projekto autorius O. Vasiliauskas. Tel.: +370 610 87510
el. paštas: oskaras.vasiliauskas@gmail.com